ANGLICKY4XRYCHLEJI Callanovou metodou

Ukázková hodina ZDARMA

Aktuality pobočky

Omezení související s Covid-19

Dle aktuálně platných protiepidemických vládních opatření jsme nuceni zavřít prostory našeho jazykového centra a přejít jak se skupinovými kurzy, tak s individuálními studenty na výuku on-line.

Letní intenzivní kurz pro dospělé

Potřebujete se ještě před dovolenou rychle naučit anglicky nebo se jen rozmluvit? Zkuste se na týden či dva připojit k našemu intenzivnímu kurzu angličtiny pro dospělé.

NOVÉ KURZY OD LEDNA 2020

Se začátkem nového roku otevíráme další kurzy ANGLICKY 4x RYCHLEJI Callanovou metodou. Nejbližší ukázková hodina ZDARMA určená začátečníkům/věčným začátečníkům se uskuteční ve středu 5. 2. 2020 v 18:00 hod. Zájemci se mohou hlásit přes odkaz vedle na stránce.

Všechny aktuality
Všechny aktuality

Břeclav

Vítejte na stránce břeclavského centra ANGLICKY 4X RYCHLEJI.

ANGLICKY 4x RYCHLEJI Callanovou metodou je specifická forma výuky angličtiny určená dospělým studentům. Jejím hlavním rysem je vysoká koncentrace na mluvenou formu jazyka, která se velmi podobá způsobu, jakým se každý z nás v dětství učil svůj rodný jazyk příp. jakým se jako cizinci učíme jazyku země, v níž dlouhodobě pobýváme nebo žijeme. Je totiž založena na mnohonásobném opakování slovních spojení a frází, které kolem sebe denně slyšíme. Nezapomíná ale ani na psanou a čtenou formu jazyka a její velmi důležitou součástí je poslech, kterým si studenti pravidelně oživují probranou látku z výuky.

V každé vyučovací hodině lektor přítomným studentům klade otázky, na něž studenti musejí celou větou a gramaticky správně odpovídat. Lektor klade otázky studentům tak rychle, aby tempo jeho řeči co nejvíce odpovídalo přirozenému jazykovému prostředí země, v níž se daným jazykem hovoří. Pro lepší porozumění však každou ze svých otázek dvakrát opakuje. Pokud student ve své odpovědi udělá chybu, učitel ji ihned opraví a tím studentovi umožní učit se kromě jiného také z vlastních chyb. Výuka angličtiny Callanovou metodou je rozvržena do celkem 12 učebnic - pokročilostních stupňů. Veškeré otázky, obsažené v jednotlivých učebnicích, jsou vytvořeny tak, aby se studenti neustále vraceli k postupně se rozšiřující slovní zásobě a zároveň si přirozenou cestou procvičovali gramatiku (správný slovosled, výslovnost, slovesné časy, předložkové vazby apod.) tzn. gramatika zde není podobně jako u jiných metod složitě vysvětlována, spíše jde o to, aby se studentům pravidelným používáním jazyka postupně samovolně vžila.

Při tomto způsobu výuky lze dosáhnout velmi efektivních výsledků. Díky neustálému poslechu a mluvení se studenti mohou anglicky učit až 4x rychleji, než s využitím běžně známých metod výuky cizích jazyků, což mohou potvrdit i studenti našeho břeclavského jazykového centra. O kvalitu výuky se stará tým proškolených lektrorek, které splňují nejvyšší standardy ve výuce cizího jazyka.

Přijměte touto cestou naše pozvání na UKÁZKOVOU HODINU ZDARMA, na jejímž čase se můžeme individuálně dohodnout.

ANGLIČTINU 4x RYCHLEJI v Břeclavi naleznete na adrese:
J. Palacha 3152 (pěší zóna - 1. patro nad lékárnou Dr. Max)
690 02 Břeclav.

Více informací o našich kurzech a jejich cenách najdete na stránkách
Jazykového centra Břeclav.

Na setkání s Vámi se těší tým Anglicky4xrychleji v Břeclavi.
 

Staňte se fanouškem Anglicky 4x rychleji Břeclav

Pro informace o zpracování osobních údajů klikněte zde

Naši lektoři

Michaela Alexová
Bc. Anna Ivančicová
Marcela Miller
Kateřina Riedlová

Kontakt

Bc. Anna Ivančicová J. Palacha 3152 690 02 Břeclav +420 736 104 686

Máte na nás dotaz? Napište nám